Paslaugos užsakymasPaslaugų kainosPagalbaValdymo centras
 

1 
SUSISIEKITE SU MUMIS
 
+370 5 205 85 65
 
pagalba@startbox.lt
 
 
1 
 
 
 
 

SAUGUMO POLITIKA

 
Prisijungimui prie StartBox valdymo centro naudojame šiuolaikinius patikimus apsaugos mechanizmus, kurie tik šiuo metu yra rinkoje prieinami. Mūsų pasirinktas duomenų perdavimo protokolas, užtikrinantis perduodamų duomenų saugumą internete, yra protokolas SSL (Secure Socket Layer). SSL saugumo protokolas apima perduodamų duomenų šifravimą ir iššifravimą, serverių autentifikavimą ir pranešimo vientisumo kontrolę. Jis yra įdiegtas daugelyje populiariausių interneto naršyklių ir Web serverių.

SSL dirba tokiu būdu. Pradžioje atsitiktiniu metodu yra generuojamas raktas, vadinamas master key. Jis generuoja susijungimui unikalius raktus: klientui (client write key) ir serveriui (server write key). Pirminio susijungimo metu, naudojant serverio viešą šifravimo raktą, klientui perduodamas master key. Nuo tada visi perduodami pranešimai yra šifruojami client write key arba server write key, priklausomai nuo to, kas juos siunčia.

Kitu duomenų apsaugos elementu yra kliento duomenų saugojimo organizavimas. Mes juos saugome serveryje, į kurį negalima patekti per internetą. Serveris yra specialioje vietoje, į kurią gali patekti tik ribotas skaičius žmonių. 
 
 
Privatumo politikaSaugumo politikaApie musKontaktai